Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok a IX. Kerületben...

Ajánlanátok a IX. Kerületben látnivalókat, szórakozási lehetőséget amivel pár órát el lehet tölteni? Esetleg mozit, játszóházat?

Figyelt kérdés
Kapott a férjem egy kupont ajándékba, ami a 9. kerületi autómosóba szól. Mivel reggel kell vinni az autót, és délután lehet érte menni, ezért szeretnénk azt a pár órát kellemesen eltölteni. Van két kislányunk, ha esetleg játszóház is lenne a környéken az lenne a legjobb.

2017. jan. 18. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Lurdy Ház? Még sóbarlang is van gyerekeknek!
2017. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nagykatona válasza:
Illatos út-Gubacsi út környéke.
2017. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 9. kerület elég nagy... merre pontosan?

Lehet pl. hogy a Corvin plaza is közel van, ott van a Corvin mozi meg a plázában játszóház, gyerekmegőrző.

2017. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De pl. a Dandár utcában van fürdő is, ha áznátok egyet a meleg vízben.
2017. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, a soroksári úti Tescoban van az autómosó, onnan kéne BKV-val eljutnunk valahová, ahol eltölthetnénk azt a pár órát. A játszóházak és a mozi nagyon jó ötlet, máris megnézem el tudunk-e jutni oda BKV-val.
2017. jan. 19. 08:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt egy kisebb műtétem a napokban ami miatt fürdőbe most sajnos nem mehetek, de köszönöm a választ! :)
2017. jan. 19. 08:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem amiket ajánlottatok, a Lurdy ház szuper, csak 10 perc séta, a Corvin pláza is remek, 20 perc alatt ott vagyunk BKV-val! Nagyon szépen köszönöm!!!!
2017. jan. 19. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es FYI a Dandár Fürdőbe nem engednek be 14 év alatti gyereket, csak orvosi beutalóval.

De ha jól olvastam nem is lenne akutális. A Lurdy jó lesz, jó szórakozást! :)

2017. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8, elnézést, ezt nem tudtam, más fürdőkben nincs ilyen szigor. Köszi a pontosítást!


Jó szórakozást nektek, kérdező! :)

2017. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2017. jan. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!