Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség és...

Szerintetek is hülyeség és copy e a Soy Luna? Vagy csak én vagyok így ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én szerettem a Violettát, de nem voltam fanatikus. Mikor elkezdett keringeni a hír, hogy lesz ez a Soy Luna tök kiváncsi lettem. Meg is néztem az első két részt, és már bocsánat de egy nagyon gyenge rendezéssel bíró hülye történetnek gondolom. Nektek mi a véleményetek?

2017. jan. 19. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

MÁR MOST SZIMPI VAGY!😊😂

Igen borzalmasra sikerült copy amiben majdnem minden szereplő benne van😠

2017. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mert akkor megnyugodtam, hogy nem csak én tartom ilyen elcseszettnek
2017. jan. 19. 21:22
 3/23 Violetta y Soy luna válasza:
80%

Nem mindenkinek tetszhet a Soy Luna nekem tetszik!!

szerintem nem kéne így kritizálni a sorozatot!!

Én is még most is szeretem a Violettát!!

de istenem mi a bajotok van a sorozattal???

Copy?? szerintem nem! ti láttatok a violettába görkoris éneklős táncolos versenyeket??? NEM!!!

Benne van Ruggero Pasquarelli na és mi van akkor???

nem lehet benne egy sorozatba mert ti azt már egyből utálni fogjátok?? szerintetek ez majd érdekelni fogja őt?

képzeljétek jó a történet sok benne a titok!

igaz Luna(Karol Sevilla) nagyon kalandra vágyó meg soha nem adja fel meg minden! érez valamit Matteo íránt Luna de nem meri ezt Simonnak(Michael Ronda) nehogy megbántssa!!

azt utálom hogy Luna mindig Simonnak ad igazat de amugy szerintem jó a sorozat!

ha most ti kiírjátok hogy nem tetszik a sorozat copy fúúj fúúj.....ha ezt kiírjátok Spanyolul szerintetek érdekelni fogja ezt őket!! Tudjátok millió gyerek szereti ezt a sorozatot egy CSOMÓ!!!

szóval nekem ez a véleményem!! ne sértődjetek meg nem azért írtam!!! na én léptem xddd

2017. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
93%
Nem tetszik? Ne nézd! Copy? Miért, a Violetta nem az? (Ha eddig nem tudtad volna, de.) Nekem sokkal jobban bejön, mint a Violetta. Nem minden percben a főszereplő nyávogását kell hallgatni, hogy mennyire rossz az élete, nem csak szerelmi-háromszögekből áll az egész. A dalaik is sokkal jobbak, ÉS VAN EGY OLYAN SZÖVEGE, AMI MIATT EMBEREK MILLIÓIT BÁTORÍTJÁK, köztük engem is (itt a Valiente c. számra gondolok első sorban). A görkoris téma is nafyon bejön. A forgatások előtt hónapokat gyakoroltak, hogy hiteles legyen. Matteo és Luna csipkelődését imádom (futárcsaj/dinnyefej). És a szereplők: egy színész nrm azért van, hogy egy nagy szerepet elvállaljon, aztán üljön a seggén, csak mert a rajongói különben leharapják a fejét. 😂 És Karol kiérdemelten kapta meg a főszetepet: Tinivel ellentétben Karol előtte sok mexikói sorozatban játszott, filmszínész, sorozatszínész, színházi színészként is dolgozott. Letett valamit az asztalra. És külföldön már tényleg nagy sikere van a sorozatnak. Utálók, vigyázat, jön a második évad! Oké, befejeztem. Nem akartam senkinek a lelkivilágát megsérteni, egyszerűen, nem értem, miért kell ilyen sok efajta kérdést feltenni. Ha nem tetszik nem kell nézni. No problem. Nincs hari. :) Hópehely, te már túlteljesítetted magad a negatív kommentekkel a Soy Lunáról. Pihenj egy kicsit, gonbdolom fárasztó lehet.
2017. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

Bocs de Tini már a Violetta előtt is kapott szerepet...( ha nem tudnád)

Ja és jól tartom magam, ne félts!😆

2017. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
77%
Hó pehely ajánlanám sok szeretettel,hogy a társaiddal együt nézetek utána a kopi szó jelentésének.Mert ez nem az.UGYAN AZ ÍRTA!!!!EZ AZ ÉRDEKLŐDÉSI KÖRE!!!!!!
2017. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Figyelj nem tudom minek kell beleszólni mások véleményébe..

Ő kérdezett én válaszoltam...

Mindenkinek van vélemènye és mindenkinek tiszteletben kéne tartani azt..

És nemcsak én értettem hanem tö

2017. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Bocs*

Hanem a többezer ember is..

Egyébkènt nem tudom mit pattogsz de a helyesírásod alapján..hány éves vagy?

2017. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
29%

Copy is meg nem is! :)

Én például utálom a Soy lunát és imádom a Violettát, de UGYAN AZ RENDEZTE A 2 SOROZATOT! Nekem Martina hangja jobban tetszik,mert az övé nem rekedt. Például én Soy lunát tartom nyávogós hangúnak... Mások vagyunk emberek :);)

2017. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
#4-es vagyok. Hópehely, tisztázzuk. Egy szóval sem mondtam, hogy Martina nem kapott egy szerepet se a Violetta előtt. Olvasd el mégegyszer. Ja, és nem azért, de azzal, hogy minden kérdés alatt híreszteled, hogy mennyire utálod a Soy Lunát, Nem érsz el túl sokat. Ennyi. Remélem nincs harag, de ez már tényleg kiborított (ne kérdezd, miért, néha bepöccenek). X
2017. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!