Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A török férfiak a valóságban...

A török férfiak a valóságban is olyan romantikusak, mint a sorozatokban? A török sorozatok mennyire reprezentálják a törököket?

Figyelt kérdés

Nyaralni nyaraltam már ott, de 1 hét alatt nem lehet megismerni az ottani emberek teljes kultúráját, mentalitását.


A sorozatokból az jön le, hogy a török férfiak romantikusak, viszont nagyon szeretnek macsónak tűnni.



2017. jan. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hat, szerintem semennyire nem mutatja be hitelesen az ottani vilagot (kint eltem, az egyetem miatt jottem haza, ugyhogy most csak "felidoben" figyelem oket havi 1-2 hetben :D). Korant sincsenek ekkora erzelem megnyilvanulasok, sirasok, sot... a torok tarsadalom, kapcsolatok elegge felszinesek (de mas ertelemben mint nalunk - tehat ott attol, hogy felszines a kapcsolat az utolso barat is ugrani fog erted, segit, de ha nem tud, akkor is minimum imadkozik erted azonnal. Viszont pl. a baratnok kozott en nem lattam olyan kapcsolatot, mint itthon. Ott nem fognak maganeleti dolgokban segitseget kerni egymastol pl.). A ferfiak pedig... hat, mondjuk ugy hogy a sorozatokba begyujtottek az osszes helyes ferfi 99%-at a tobbi pedig atlagban 165-175 centi kozotti, gyakorta mar fiatalkorban is pocakosodo/kopaszodo srac (tehat kb. ez mindket nemre igaz, hogyha ott valaki szep/jokepu akkor nagyon az, ha meg nem, akkor tenyleg csunya. Keves az atlagos). Aztan hogy mennyire romantikusak... hat, abszolut szemely kerdese. A parom torok, de kulonosen romantikusnak nem mondanam, viszont sokkal jobban tisztaban es vallalja a klasszikus ferfi szerepeket, mint amit az itthoni kapcsolatokban latok, viszont ezert "cserebe" o a Nőt varja el maga melle annak minden szuper kepessegevel (ez a tobbsegre igaz, bar nemelyik csoppet tultolja, de a lenyeg, hogy itt az Europaban gyakori "en kemeny fuggetlen no vagyok, mindent megoldok, egy kavet nem merjel venni nekem, mert egyenranguak vagyunk" - hozzaallas egyaltalan nem mukodik (a torok nok viszont ezzel elegge visszaelnek, - szerintem az itt gyakorin a magyar nokrol nyavalygo sracok ott mar regen felkotottek volna magukat -, mert mindent a ferfitol varnak. Szo szerint (ez talan okozhat nehanynal macso attitudot). Tehat ott annak, aki nem tud valamit letenni az asztalra - lakas, ceg, jo fizetes, auto teljesen alapok, pedig a fizetesek hasonloak mint nalunk, mig az auto arak szo szerint a ketszerese az itthoninak - annak nem jar kapcsolat. Azzal egyszeruen nem fognak szobaallni a "valamire valo nok"). Szoval, kb. valami ilyesmi, bocsi a hosszu "korrajz" miatt :D.
2017. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Konnyen levesznek a labadrol, az biztos. Aztan innen ketfele agazik az ut. Adott az egyik fajta, aki vegig ilyen is marad es aranyeleted lesz mellette, a tenyeren fog hordozni, aztan ott a masik, akikkel egyszeruen lehetetlen athidalni a kulturalis szakadekot es szep sorban jonnek a problemak.

Szerintem nem szabad mindet kapasbol elitelni csak mert muszlimok. Igenis vannak koztuk normalisak, na meg olyanok is, akik mar itt nottek fel es maximalis europai ertekeket vallanak. Ugy gondolom, hogy meg kell ismerni az adott embert, mielott dontunk. Viszont ha mar ott is csak a gond van, akkor nem szabad belenyugodni sem, hogy jaj majd megvaltozik stb.

2017. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Az biztos, hogy könnyen levesznek a lábadról, de az esküvőt követően "asszonynak kuss a neve". Nyilván nem mind ilyen, de azért a nagy átlag igen.
2017. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne, ha az Éjjel-Nappal Budapest alapján vonnának le a külföldiek következtetéseket arról, hogy milyen a magyar ember!
2017. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Azok, minden lánnyal, aki szembe jön velük :D Akkor is, ha párkapcsolatban vannak.
2017. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!