Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért járnak a lányok csoporto...

Miért járnak a lányok csoportosan wcre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 14:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Azért, mert olyankor lehet pletyizni a pasikról:P meg ugye nálunk nem annyi a wc-zés, hogy lehúzom a sliccet és hátatfordítok... és van mikor ránk nyitnak és akkor látszódik minden:D ezért jó ha ott van a barátnőnk és vigyáz az ajtóra:D És vannak olyan bizonyos nő ügyek, amiket ott lehet megbeszélni. Legalábbis én ezért járok a barátnőimmel Wc-re.
2008. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én például utálok a barátnőimmel wc-re járni. Egyeüdl is el tudom intézni :D
2008. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
az első válasz igaz ahogy van,télleg jó ha vki bevéd,főleg akkor kellemetlen a rányitás,ha éppen tamponcserélés van :) én kifejezetten szeretem barátnőimet elkísérni pisilni,mer amíg pisikélnek,addig lehet ismerkedni is azokkal,akiknek a barátnője épen pisil :)
2008. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
én nem szeretek a barátnőimmel vagy akárki mással wc-re járni... szégyellős vagyok, és ha tudom hogy hallják hogy csorgatok akkor nem tudok pisilni:D
2008. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy kislányosnak látom ezt a viselkedést,nem nőiesnek.De mondjuk nekem az a pozitívuma,hogy ha nem tudom,merre van a WC,akkor jobb ketten keresni...
2008. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mi a munkahelyen akkor járunk együtt wc-re, ha van valami lelkizős dolog, amit csak kettesben tudunk megbeszélni :) meg ha már kimegyünk, akkor összekötjük egy kávészünettel is a pisilést
2008. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
ez komolyan hihetetlen!!! és elképesztő!!! :D
2008. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire egyedül járok pisilni, kivéve ha valami bizalmas dolgot akarok hirtelen megbeszélni. Jó ürügy a kibeszélendő személy lerázására is. :D
2008. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%

milyen jó a húgyos vécében megbeszélni a romantikus vacsorát egy tampon csere közben

csak hogy elmondjam mi a véleményem a csoportos budizásról

2008. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

nálunk már megszokás hogy mindenki díszmenetben vonul ki wc re:D

általában elkezdünk beszélgetni a teremben és nem tudjuk abbahagyni így muszáj folytatnunk:D

2009. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!