Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért esnek neki annak a...

Miért esnek neki annak a kérdezőnek, vagy hozzászólónak, aki vagy butaságot mond, vagy csacskaságot kérdez, esetleg nem a többségi véleményt képviseli?

Figyelt kérdés
GYakran leszólják a "különcöt" ráadásul alpári hangon, vagy humornak vélt bunkóságok sorával "jutalmazzák".
2010. máj. 7. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésben a válsz.. Azért esnek neki mert butaságot mond. Ha nem tud érdemben hozzászólni akkor ne írjon. Ez igaz arra is aki alpári hangon válaszol.
2010. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Emlékszem én is egy kérdésre ami "tetszett".

MI AZ A SZÁMÍTÓGÉP ÉS HONNÉT LEHET LETÖLTENI ?

na most egy ilyenre lehet normálisan válaszolni,szerinted ?

2010. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha valamiben nem vagyok biztos odaírom. ha a véleményemre kiváncsi valaki, azt is megírom. a többivel nem foglalkozom és én sem szoktam bunkó módon kioktató lenni. viszont olyan már előfordult, hogy "üzentem" a másik válaszolónak, hogy az én tudásom szerint téves az állítása.

Végülis nem kötözködésre, veszekedésre lett hivatott ez a portál. Ha valaki viccesen válaszol annak csak örülni szoktam, főleg ha jó a beszólása

2010. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gyakran elég hülyeségeket kérdeznek, de hát az az oldal mottója, hogy amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted. Ezt sokan ki is használják rendesen. :) Én csak röhögök egy jót az ilyen kérdéseken, de nem szólogatok be.

És azt is bele kell számítani, hogy vannak egész fiatal felhasználók is az oldalon, és sok dolgot nem tudnak, ami már a felnőtteknek egyértelmű.

2010. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!