Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érezhetem úgy hogy...

Miért érezhetem úgy hogy vasárnap és ünnepnapokon másmilyenek, kissé tapintatlanabbak az emberek odakint, mint a hét többi napján?

Figyelt kérdés
Valamiért ezt tapasztalom. Velem alapvetően sokan elég tapintatlanok, sokak szemében elég megvetendő vagyok egyszerűen a kinézetem miatt. A hét minden napján tapasztalok ilyen rosszindulatú tekinteteket meg megjegyzéseket, de leginkább és leggyakrabban vasárnap és az ünnepnapokon. Valahogy olyan másnak tűnnek ilyenkor az emberek. Ha ilyen napokon megyek el valahova, általában annyi undokságot kapok az emberektől mint a hét többi napján összesen, együttvéve. Lehet hogy azért mert hétközben mindenki siet és nem nagyon érnek rá másokkal foglalkozni, ilyenkor meg minden be van lassulva?
2017. febr. 5. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért megosztó a kinézeted? Helyesírásod és fogalmazásod átlagon felüli, vagyis valószínűleg egy iskolázott ember vagy. Egyébként ünnepnapokon azok is előfordulnak közterületen, akik egyébként zombimódon tolják az életük szekerét és emiatt frusztráltabbak is.
2017. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!