Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy jó "kocsmai"...

Milyen egy jó "kocsmai" pultos (nő)?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még pultos és nem is vagyok igazán nagyszájú társasági ember. Most mégis talán adott egy ilyen pultos lehetőség, de kicsit félek tőle. Idáig olyan munkám volt, ahol nem kellett emberekkel jópofizni, be voltam bújva egy kis helyiségbe és csináltam a munkámat.

Be merjem vállalni? Hogy viselkedjek? Félek hogy béna lennék. Bocsánat a hülye kérdésért. Köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 9. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne jópofizz túl sokat mert rád szállnak a pasik és az marha idegesítő tud lenni. Egyszerűen végezd a munkád, amit kérnek kiadod és ennyi. Nem kell semmi mást csinálnod, beszélgetned sem ha nem akarsz. Persze ha kérdeznek válaszolsz, de feleslegesen nem kell pletykálni.
2010. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyél kedves, barátságos..de nem kell túlzásba sem vinni. azért tartsd meg a távolságot. azért attól is függ hol pultos az ember. pl egy igényesebb helyen vagy egy lepukkant sarki kiskocsmában ahova lecsúszott alkeszek járnak, akik mindig részegek.az utóbbit biztos nem vállalnám el.
2010. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!