Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van okom félni a cigányoktól?

Van okom félni a cigányoktól?

Figyelt kérdés

A gimiben állandóan pattogott egy cigány gyerek, mikor elmentünk mellettük mindig mocskolta a magyarokat, mire én leteremtettem, hogy cigányként jobb lenne kussba maradnia.


Még aznap rámírt facebookon, hogy ennek nagyon rossz vége lesz számomra. Azután már egyik üzenetemre se válaszolt, csak néhány barátom, aki osztálytársa ennek a gyereknek, mondta, hogy vigyázzak magamra, meg féltenek.


De nem igazán értem miért. Rám fog támadni a családja vagy mi?



2017. márc. 15. 10:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Igen sajnos ezek ilyen bosszuálló tipusuak. És nem egyedül jönnek.
2017. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
és mit jelent, hogy bosszú álló típusúak? mihez lehet velük kezdeni?
2017. márc. 15. 11:00
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
maskor talalj ki jobbat.
2017. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
de azért megölni csak nem fognak, max pofázni
2017. márc. 15. 11:11
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Igazából k*rvára elegem van belőlük. Ott magyaroznak ahol akarnak, kiátkozzák a belünket, de neked azt se szabad mondani hogy cigány kussba kell maradni mert jön a tetves bandájával fenyegetőzni. Jól tetted hogy szóltál, legalább van még valaki aki nem fosik be. Ne járj egyedül sehova mert ezek olyanok hogy megvernek, de ha pofázik meg fenyeget vagy megüt jelentsd fel a rendőrségen, mert ezért már lehet. Ne hagyd magad.
2017. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
20%
Jaj igen, de az nem gond , ha egy magyar folyton mocskolja a ciganyokat, es terrorba tarja, felvonulast tartanak stb. Egyszeruen szanalom es szegyen, hogy mi folyik Magyarorszagon. Magyar, magyar ellen (es ertem a ciganyt is magyarnak, hiszen itt szuletett, itt el, magyar allampolgar) tamad. Ezen kellene valtoztatni es , ha valami nem tetszik legyen ver abban a bizonyos dologban oda menni es rakerdezni!
2017. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Vadasi ***** válasza:
30%

Mi az hogy "ezek már csak ilyenek" ???

Miért kell egyből általánosítani,egy kalap alá venni az összes cigányságot ?!

Tény hogy sok cigány eszméletlen szemét, észrevételem cigányként főleg falvakban van a legtöbb ilyen esetek,De ennek sokk esetben a munka nélküliség,és általánosításban van szerep ill."amit lát családjában "De ugyan-úgy a magyar embereknél is ez van !


Kötve hinném,hogy az egész család rád támad, próbáld normál módon megbeszélni vele,és zárd a témát,ahogy ő is !

2017. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Azért általánosítok mert eddig úgy voltam vele hogy jaj nem mind olyan aztán rájöttem hogy de ugyanaz mind és hiába véded őket elátkoznak bárhol teljes joggal sőt még ők vannak támogatva. És senki nem mer nekik semmit szólni mert agresszívak, erőszakosak, bunkók és rettentő sokan vannak. A magyar a saját hazájában el van nyomva és most rasszistázhattok nekem ez az igazság.
2017. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg ti is azok vagytok és ezek rátok tényleg nem igazak akkor örülnék is.. de innen amúgy sem tudom hogy ki milyen csak azt tudom amit minden nap látok és nem fogom visszavonni.
2017. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Tehat , ha valakibol egy rossz mondat ugymond ilyen fajta utalatot generel, akkor tennem fel a kerdest, ha mindennap megkapna a magyar,horvat, szerb, roman, amerika a szebbnel szebb kifejezeseket...., akkor ok , hogyan viselkednenek????
2017. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!