Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik kulturális réteg a...

Melyik kulturális réteg a rosszabb, és napjainkban hol áll ez?

Figyelt kérdés
nagyon leegyszerűsítve érdekelne hogy a magyar múlt rendszer "prolinak" besorolt rétege, vagy az Amerikában lakókocsikban élő "white trash" rétege a rosszabb? azért nem tudom hogy múlt vagy jelenidőben beszéljek mert eddig azt hittem hogy az alsóbb munkásosztályra gyári melósokra használták,de ahogy utánaolvasgattam inkább akkor is már elkülönítették a tisztességezen dolgozó emberektől. most is megvan ez az egyszerű réteg de nem tudom mennyiben változott. mint ahogy amerikában is élnek mai napig lakókocsiparkokban egyszerűbb emberek (itt is azt olvasom inkább hogy nem akarnak dolgozni(?) de akkor miből élnek?) de nem tudom hogy ugyanaz mint 30 évvel ezelőtt vagy már ott is átalakult ez
2017. márc. 22. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!