Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tiltott le a Facebook?

Miért tiltott le a Facebook?

Figyelt kérdés
Egyik percről a másikra a Facebook nem engedte, hogy üzeneteket küldjek, megosszak tartalmakat. Azzal érvelt, hogy 18plusz tartalmat osztottam meg. Valóban posztoltam egy bejegyzést, de felnőtt tartalomról szó sem volt. Attól félek esetleg valaki megjelölte az ismerőseim közül, hogy ez nem oda illő. Mit lehet tenni a várakozáson kívül?

2017. márc. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Aha, én is jelentettem már be így ismerőst, mert születésnapi köszöntés címén egy ruha nélküli hölgyet osztott meg, aki pezsgőspoharat tart a farpofái között. Könnyen lehet, hogy te is ilyesmit csináltál, csak már nem is emlékszel. Vársz, amíg visszaengednek.
2017. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos a probléma kiderült, egy ismerősöm osztott meg egy gyerek színezőt, amin két meztelen szülőt ábrázoltak, ezt pedig üzenetben küldtem el barátnőmnek.. sajnos az üzeneteket is nézi a Face :/ így jártam :D
2017. márc. 24. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nahát, erre nem is gondoltam. Pedig az a színező előbb-utóbb a boltokba is bekerül.
2017. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nézi a Face az üzeneteidet IS. Én már rég töröltem magam arról a kémkedő amcsi sz@rról. Semmilyen Google (főleg a kép felhőtárhely szolgáltatásuk), Microsoft terméket nem ajánlok. De Evernote, semmilyen Cheetah termék (pl. CM browser, Clean Master), semmilyen Apus, Doplhin browser, UC browser, Maxthon browser sem ajánlott.
2017. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!