Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alan Walkeren mit szimbolizál...

Alan Walkeren mit szimbolizál a maszk?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"A lot of people ask me why I am wearing a mask. The mask is more of a sign and a symbol of unity and being alike each other, rather than me being different." said Walker, behind the scenes of the single "Alone".



Nem eltakarni akarja magát vele, hanem egy egységes kinézetet a rajongói számára, mert így mindannyian hasonlóak lehetnek. Nem szép fordítás, de ez a lényeg.

2017. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Azt mondta hogy ő hiszi hogy bárki lehet amögött a maszk mögött. Idézem egy régebbi interjújából : “But the mask is a symbol of unity. Anyone can be a Walker” az az “A maszk az egyéniség szimbóluma és hogy bárki lehet Walker.” Én is az vagyok :) remelem segítettem.
2018. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretem Alan Walker zenéit, de ha az utcán maszkban járnék, betörőnek hinnének :D
2018. máj. 29. 17:31
 4/4 anonim válasza:
100%
De jó MOST ezeket olvasgatni...
2020. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!