Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki érti a Messengert illetve...

Ki érti a Messengert illetve a Facebookot? A többi lent! ⁉

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a kérdésem, hogy miért van az, hogy a Messengernbe valakinek csak annyi van írva hogy jelenleg elérhető, és valakinek az hogy jelenleg elérhető zöld pötty. Mert sokat olvastam róla, de mindenhol mást írnak. Alapjába véve én úgy gondolom, hogyha van zöld pötty akkor éppenséggel ír valakivel Messengeren. Ha pedig csak simán jelenleg elérheti zöld pötty nélkül akkor csak be van kapcsolva a netje és például éppen Facebookozik. Vagy hogy is van ez?! 😃

2017. ápr. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be van lépve vagy böngészőben vagy telefonon akkor ott a zöld pötty, ha ír is akkor a három apró pont jelenik meg.
2017. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen három apró pont??
2017. ápr. 5. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
...
2017. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs is olyan nekem 😂😂
2017. ápr. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!