Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok! Ti...

Külföldön élő magyarok! Ti mennyire olvastok magyar híroldalakat?

Figyelt kérdés

Vagy inkább az adott ország híreit nézitek (helyi nyelven)?


És milyen gyakran jártok haza? Húsvét, Karácsony?



2017. ápr. 11. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én határon túli magyar vagyok

rendszeresen olvasok magyar híroldalokat, meg helyieket is

2017. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten olvasok magyar híroldalakat, osztrákot csak akkor ha konkrétan van egy történés ami érdekel.

Heti szinten járok haza sopronba, 1 óra alatt otthon vagyok.

2017. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

En mindket orszag hireit olvasom, es bar az otthoni jobban erdekelne, a magyar ujsagiras annyira a vilag legalja, annyira szegyenletes szinvonalu, hogy roppant mondon taszit sajnos. Rettenetesen nehez olyan oldalt talalni, ahol nem beugratos cimekkel, pusztan klikk-vadasz firkalmanyok vannak, altalanos iskolat is nehezen elvegzo, irni sem tudo "lenyek" tollabol. Ez nagyon elkeserito tud lenni.


Mivel nagyon tavol elek, en evente 1x szoktam hazamenni, de akkor hosszabb idore (nyaron). De iden kivetelesen karacsonykor is voltam otthon egy uzleti ugy miatt, amit osszekotottem csaladlatogatassal is.

2017. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Ide szoktam felnézni, meg ritkán pár híroldalt, de csak, hogy körülbelül tisztában legyek mi zajlik MO-n.


Nem járok MO-ra, utoljára 5 éve voltunk, akkor nyaralás miatt.

2017. ápr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 00:16


Teljesen egyetertek. Annyira lesullyedt a magyar online hirportalok nemelyike, hogy en mar neha nem is olvasom oket. (PL: origo) Nemetet en is akkor olvasok, ha van valami erdekes, vagy ha a kozelben vn valami. de a celebhireket messze kerulom.

2017. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amugy: utoljara en tavaly marciusban voltam Magyarorszagon es kb 1szer megyek evente nagyon max 2szer, akkor is csak azert, ha intezni kell valamit, azaz muszalybol.
2017. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkét ország híreit olvasom naponta többször is. Aszem hír függő vagyok :)

Évenet 2x, 3x hazamegyek, de most suliba járok és a szünetekben megtehetem.

2017. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Otthoni híreket egyáltalán nem. Német hírekbe néha belenézek, főleg ha van valami érdekes.


Évente 1-2 alkalommal járunk haza. Nyáron és néha karácsonykor 10 napra. Több nem megy, mert nincs annyi szabadságom, hogy megtehessem azt, hogy havonta hazajárjak.

2017. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semennyire mert a hírnek objektívnek kell lenni és otthon nem az.


Változó karácsonyra eddig mindig haza tudtam menni szerencsére, de néha év közben is.

2017. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
Ritkan olvasok magyar hireket. A helyi (brit) hirek erdekelnek leginkabb, valamint a fontosabb nemzetkozi esemenyek.Magyarorszagra egyszer megyek evente nyaranta haza rokonlatogatasra. Ez egyben mindig egy ujabb megerositest is ad, hogy milyen okos gondolat is volt elhagyni azt.
2017. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!