Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóval még én parancsolok?...

Szóval még én parancsolok? Beszél majd az uralkodóval a.. Khm. Argh. öhhh

Figyelt kérdés

So I'am still in...command?

You 'll speak to the emperor about the...rghhh



2017. ápr. 12. 01:29
 1/7 chtt ***** válasza:
55%
Akkor már inkább "So, am I still", s ha a második is kérdés akarna lenni: will you...
2017. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A filmben ugy van ahogy irtam,de ha nemhiszed jarj utana
2017. ápr. 13. 08:11
 3/7 chtt ***** válasza:
55%
Ja, hogy ez film. Az más. Mér' járnék utána? Inkább az érdekel, ha leírtad magyarul, leírtad angolul, mi a manó a kérdés? (Amúgy egy "I'am" már ötödikben is bukta, de ugye csak véletlen elgépelés volt?:)
2017. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen

ez pedig egy idézet volt.

Mivel ikonikus jelenet ezért azt hittem megválaszolja vki, az utána következő sorokat

2017. ápr. 13. 11:30
 5/7 chtt ***** válasza:

Hááát, sújts legmélyebb megvetéseddel, rakj teli piros kezecskével, de még mindig nem értem a kérdést. Nincs utána, pasi megmurdel, slussz...


Krennic: So I'm... still in command? [_Vader stops walking, his back facing Krennic_] You'll speak to the Emperor about... [_stops breathing, and falls to the ground. Vader turns around with his arm partly raised, showing that he's Force-choking Krennic_]

Vader: Be careful not to choke on your aspirations, Director. [_releases his Force-grip and walks away, leaving Krennic gasping on the ground_]

2017. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 chtt ***** válasza:
55%
na jó, nem múlik ki, csak kapkod az levegő után, de veszettül, bocs, félrevezetett a 'stop breathing', és nem olvastam végig, hogy utána mégiscsak kap levegőt (de már a jelenetre is emlékszem:)
2017. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez nem egy komoly mélyenszántó kérdés akart lenni inkább kis vicceskedés. mivel van pár ismerősöm aki vel ugyan ezt eljátszottam h csak ezt a mondatot kérdeztem tőle és a válaszuk az volt hogy


"vigyázzon nehogy a torkán akadjon a becsvágya...igazgató..."

vagy az hogy

"Be careful not to choke on your aspirations, Director"


tehát itt is ezt akartam elérni ha esetleg valaki felismeri vagy angolul vagy magyarul válaszoljon amit vader mondott vna.


egyfajta játék akart ez lenni

2017. ápr. 13. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!