Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ballagási Búcsúzó videót...

Ballagási Búcsúzó videót szeretnék csinálni. Valami jó zene? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy videót amin az osztályom van, osztálykirándulás, tanórák stb. Milyen zenét rakjak alá? Szeretnék elszaladni a ballagási daloktól. Valami szépet ajánlanátok nekem? ha tudtok írjatok címet, vagy küldj honlap címet
2010. máj. 13. 17:15
 1/7 anonim válasza:
Most ezer bocsi, hogy ezért írok ide de pontosan ugyan ezt a kérdést akartam most feltenni, mert én is videót akarok csinálni majd, de nincs zene ötletem. :D Vicces. :D
2010. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ezek közül valamelyiket/ valamelyikeket beleteszed, írd meg, légyszi! Csak kíváncsi vagyok, hogy tetszettek -e...:)
2010. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de egyik sem tetszik. Azért köszönöm a részletes választ :)
2010. máj. 13. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor milyen stílusúra gondoltál? Mert azért elég sokfélét belinkeltem. Búcsúzóra általában nem pörgős számokat szoktak betenni, hanem valami lassú, bőgetőset.
2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na tessék ez tuti jó: http://www.youtube.com/watch?v=lKuwsfL-y1I

Amúgy az előzőnek igaza van, mit akarsz betenni rockot???

2010. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki a sok linket küldte. Mégegy: http://www.youtube.com/watch?v=KwiAgjCNI6k
2010. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!