Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letiltani faceboo...

Hogyan tudom letiltani facebookon, hogy a fényképeim alá ne tudjanak kommentálni, de lássák azt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mit is akarsz tulajdonképpen?

Ha LETILTOD, hogy NE TUDJANAK kommentelni, azzal ENGEDÉLYEZED a kommenteket!

Kétszeres tagadás: erős állítás!

2017. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor hol tudom beállítani..
2017. ápr. 30. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha idegen, nem az ismerősöd, akkor a lathatosagot kell allitani.
2017. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálkozhatsz azzal, hogy a beállításoknál a "Nyilvános bejegyzések hozzászólásaiban" a

- Ki szólhat hozzá a nyilvános bejegyzéseidhez?

Itt beállítod, hogy csak az Ismerőseid. Sajnos olyat nem állíthatsz be, hogy Senki, de ez még mindig szűkebb kör, mint a Nyilvános és az Ismerősök ismerősei. Ez esetben ha bejegyzésként küldesz fel fényképet és az nyilvános, akkor mindenki látja, de csak a közvetlen facebook ismerőseid tudnak hozzászólni. A hozzászólásokat azonban jogod van törölni, szóval akár törölgethetsz utólag is.

2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chtt ***** válasza:
100%
Most nézem, a beállításoknál van egy olyan, hogy 'idővonal és megjelölés', azon belül: 'ki írhat az idővonalamra', és ott kiválasztod a "csak én" lehetőséget...
2017. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért azt nem árt tudni, hogy a ,,ki írhat az idővonalamra" kérdésnél a ,,csak én" válasz használata szó szerint csak ennyit jelent, hogy más nem írhat az idővonaladra, azonban az továbbra is működni fog, hogy amit te kiírsz, ahhoz hozzászólhatnak. És ahogy fentebb is írták, a ,,ki szólhat hozzá a nyilvános bejegyzéseidhez"-nél nincs olyan, hogy ,,senki" vagy éppen ,,csak én", ott csak bárki, ismerősök ismerősei, vagy ismerősök lehetőség van. Szóval ezzel nincs megoldva a probléma. Mondjuk nem tud írni az idővonaladra, ami remek, de megvárja, míg posztolsz valamit, aztán annál kezd el őrjöngeni a kommentek között. Priceless. És bárki bármit mondjon is, utólag törölgetni kommenteket olyan, mint pohárral vizet hordani az óceánba.
2020. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!