Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Szabó Ervin könyvtárban az...

MiaThermopolis kérdése:

A Szabó Ervin könyvtárban az olvasójegyével csak azon a helyen lehet kölcsönözni ahol csináltattam?

Figyelt kérdés
Az egyik Szabó Ervin könyvtárba már van egy olvasójegyem. Ezzel bármelyik másikba is bemehetek kölcsönözni vagy ott ilyenkor újat kell csináltatni?
2017. máj. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérmelyik fiókba mehetsz a kölcsönzőjegyeddel.
2017. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kölcsönözni csak abból a könyvtárból tudsz, ahová beiratkoztál, s ha a többiből is szeretnél, más a tagsági díj (ld. C pont - 9000/év). Nékem is ilyenem van. Ha nem a kerületi könyvtárból akarok kihozni könyvet, akkor első alkalommal a pultnál bejelentkezem, mert fel kell vinniük a gépbe. Utána vígan kölcsönözhetek ahányszor, csak akarok, amíg le nem járok. :)

Ja, a link: [link]

2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: az olcsóbb, ha egy helyen regisztrálsz, és csak az ott lévő könyveket olvasod.

Kicsit drágább, ha budapesti bérletet váltasz, az az összes bp-i

könyvtárban érvényes.

2022. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!