Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a Facebook alkalmazás nyelvét angolra?

Figyelt kérdés
A Facebook alkalmazás magyar lett. Eddig angolul használtam és most megkérdezte, hogy a továbbiakban melyik nyelvet preferalom? Ramentem, hogy Use English, mégis magyar lett és sajnos a nyelveknél nem tudom átállítani. Tudtok segíteni?

2017. máj. 12. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tudod átállítani?
2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonon a nyelveknél nem találtam konkrétan ilyen beállítást. Úgy értem, a fb alkalmazáson belül. Hiába mentem bele, hogy nyelvek, ott volt olyan, hogy milyen nyelveken értesz stb., de valamiert nem jártam sikerrel. Már nem volt vele kedvem babrálni, ezért végül úgy oldottam meg, hogy a telefon nyelvét átállitottam angolra és így a face is automatikusan angol lett. :)
2017. máj. 12. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én böngészőből, gépről állítottam át angolra és automatikusan szinkronizálódott a telefonom is.
2017. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, úgy is jó lett volna.
2017. máj. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!