Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyulyás Marci tényleg meleg...

Gyulyás Marci tényleg meleg vagy mi ez a cikk egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az a baj h már az eredeti cikket se találom, esetleg vki látta a közvetítést, és tudja, miről volt szó?

vagy szóval most mi ez a téma?

Meleg vagy sem? És ha meleg akkor most éppen ezzel csesztetik?


[link]


2017. máj. 16. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Politika, huh?

2017. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nem nem, ennél van egy jóval frissebb hír is, hogy meleg társkeresőn kapták rajta vagy mi a tököm és állítólag tegnap volt ez a téma porondon
2017. máj. 16. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Frissebb hír? Tegnap? Csak nem megint beregisztrálták valahova?


Na mindegy, itt van az eredeti cikk (amit később az origo is átvett):

[link]


Tipikus kormánypropaganda (valószínűleg a ripostos szerző szépen beregisztrálta az oldalra, és kész is a hír), és ezen kívül van még rengeteg álhír oldal, vigyázni kell.

Hogy miért kell csesztetni őt? Mert a Fidesz politikája ellen szólalt fel, és ezért le kell karaktergyilkolni őt.



Ma jelent meg egy cikk a kiterjedt kormánymédiáról:

[link] (a cikk közepén van egy jó kis ábra a kormányközeli médiumokról)

2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

megnéztem, de most ekkora hülyeséget, hát még ha netán olykor fel is téved a planetromeora,attól még nem biztos h meleg. sok heteró fiú kalandozik olykor, ha éppen rájön a görcs és fiú kell neki.

szóval ezt nem tudtam, azt hittem vmi konkrétabb infójuk van. persze aztán ha meleg, akkor sincs semmi ...

2017. máj. 19. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak srazni akarjak, elvonni a figyelmet a politikai mondanivalojarol, atiranyitani a figyelmet a szemelyere es azt tamadni. Mint amikor a Vonat b u z iztak.


Es valoban, nincs akkor se semmi, ha meleg. Csak Magyarorszag olyan szinten all rosszul a meleg temahoz, h ezzel a sarba lehet rantani valakit.

2017. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

na igen , elég szomorú.

tudod mit mondtak nekem azon a romlott Nyugaton? hogy azt a társukat tartják agybetegnek, aki ezt titkolja, mert egyszerűen nem értik, miért kellene.

enyhe különbség ...

és hát igen, az is tipikus magyar jelenség és nem csak politikában, hogy elvonjuk a lényegről a figyelmet, helyette sározzuk be a személyt, tökéletes módszer, mert a többség ennek simán be is dől.

2017. máj. 20. 06:55
 7/13 A kérdező kommentje:

most akkor meleg vagy nem meleg?

egyre jobban érdekelne, mert láttam egy Youtube-videót is, ahol hosszasan védte az LMBTQ-embereket (de vagy fél órán át), és hát őszintén szólva minimum gyanús.


vki tud esetleg közelebbit?

2017. jún. 14. 08:29
 8/13 anonim ***** válasza:

"láttam egy Youtube-videót is, ahol hosszasan védte az LMBTQ-embereket (de vagy fél órán át), és hát őszintén szólva minimum gyanús. "


A környezetvédők pedig lehet, hogy titokban fák. :)

Én is kiállok a hajléktalanok mellett, pedig van házam. Ez nem így működik...


Amúgy kicsit ellentmondásos vagy kérdező: ha nem számít, hogy meleg-e, akkor mért akarod annyira tudni? nem tök mindegy?

2017. jún. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem-nem, most már kifejezetten számít.

tényleg nem számítana amúgy alapesetben nálam, csak megtudtam róla dolgokat, és így már más fényben van az egész, szal ha az, akkor elásta magát előttem és sztem sokunk előtt a képmutatásával.

úgyhogy de igen, nagyon számít, és elismerem, baromira szánalmas lesz, ha kiderül h az!

2017. jún. 15. 07:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyire fontos neked, hogy Marci meleg, vagy sem? Nem tudok másra következtetni, csak arra hogy... lényegében... Szívesen ismerkednél vele?
2017. jún. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!