Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha megutálnak...

Mi van akkor ha megutálnak egy koleszben? Miként bánthatnk engem? Hogy illeszkedjek be a 9. osztályos koleszbe?

Figyelt kérdés

Például kotekednek velem a szobatársaim/nagyobbak, mert nem szeretek kosarazni, sportolni, merrt kocka vagyok meg csicska meg ilyenek.. kaphatnák pár tippet mit ne tegyek hogy ne utáljanak,kotekedjenek,kossenek belém?

és hogyan viszonyuljak másokhoz,elso héten mit kene tennem, meg ilyen tippek,trukkok



2017. jún. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott, vegyél részt a csapatépítő programokon, ismerkedj. Vigyél be nasit, esetleg házi sütit amivel körbekínálhatod a szobatársaidat. Attól hogy nem szeretsz sportolni, a meccsekre kijárhatsz szurkolni, és esetleg még meg is szeretheted. Add önmagad, ne akarj másnak látszani mint ami vagy, de ne is kockulj be. Nálunk a legjobb a villanyoltás utáni időszak volt, elővettük a nasikat,és beszélgettünk az élet nagy dolgairól, pasikról:-D Ha valamiben jobb vagy mint a többiek, ajánld fel a segítséged, keresd a társaságot de ne tolakodóan. Olyan úgyse lesz hogy mindenkinek szimpatikus leszel, mintahogy neked se lesz mindenki az. Ne stresszelj rá a dologra előre. Hidd el, másoknak is ugyan annyira új lesz a helyzet mint neked.
2017. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy s miként megy ez az általános kolesz? lehet magadra fozni? vagy csak a menzán lehet enni? van ilyen kotelezo tanulás 4-6 ig pld? Bulik vannak?,szórakozóterem, ilyenek. Borsi tamási áron kozépiskolai kolesz, ott van-e wifi, hátha valaki tudja.
2017. jún. 4. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Középiskolai koleszben menza van nem lehet főzni és igen kötelező szilencium van nálunk 4-6 óra között volt. Bulik? 14 éveseknek nem hiszem hogy ez lenne a legfontosabb hétközben.
2017. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és hogy-hogy ne kockuljak be? ha pld szeretek lolozni és napi 2-3 meccset lejátszok majd netezek pld, az kockulásnak számít? természetesen ezt csak akkor végeném amikor nincs kozos program,verseny,vizsga. Az nem lenne jó tulajdonság ha pld mind a 2-en ugyanazzal a játékkal j'tszunk.. nekem nem kell nagy baráti kor.. 8 -ev alatt szereztem itthol sokat.. max neten tudnánk tartani a kapcsolatot a koleszos társaimmal.

és mikor kezdjek majd el úgymond csajozni? Kicsit béna vagyok de gondolom ez idovel kialakul. és a nagyobbak kotekednek hogy reagálja?k,

lényegében csak azért teszek sok kérdést mivel annak ellenére hogy mondtad hogy ne parázzak értem hogy megnyugtatni szerettél volna, viszont a ''ne kockulj be'' megilyesztett :(

2017. jún. 4. 18:01
 5/6 A kérdező kommentje:
és a vakációt kapjuk unnepnapokra is? vagy ott kell megunnepelni? Mikor lehet kijárni, pld családi programra,vásárolni? elektromos holmit, pld tablet,telefon,fulhalgato,laptop-ot fel lehet vinni? miben tároljam a pénzem,értékeim?
2017. jún. 4. 18:03
 6/6 A kérdező kommentje:

És sokan mondják hogy a kolesz nagyon király,jó.. ez egyaránt igaz az általános iskolai koleszre is vagy csak az egyetemi ilyen ''király'' ?

Ok.. mára elég lesz a kérdésekből :D

2017. jún. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!