Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A sorstalanságról vagy a...

WhalalaYo kérdése:

A sorstalanságról vagy a hullám című filmről kinek mi a véleménye? (Hosszan fejtsétek ki légyszives)

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Hullám egy eléggé eltúlzott baromság. Sokkal bonyolultabb volt Hitler hatalomra kerülése mint hogy egy nagy csapat közösséget ad, és spontán fanatizál.


A Sorstalanságban pedig épp az az "idegesítő", hogy a fiú szemszögéből olyan, mintha természetes lenne mindez, csak sodródik az árral, és szót fogad a felnőtteknek. Épp ezért sokkal közelebb áll a valósághoz, szerintem jobb is.

2017. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Sorstalanság egy iszonyatosan szörnyű, unalmas, hatásvadász film rossz zenével és pocsék színészi alakításokkal, tanulsága annyi, hogy ne legyél zsidó a holokauszt idején.

A hullám jó a rendezés, a párbeszédek és a színészi alakítások tekintetében is, sőt, még mondanivalója is van.

2017. jún. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"Szerintem a Hullám egy eléggé eltúlzott baromság.'


Ugye azt tudod, hogy valóságon alapszik? Bár érdemesebb elolvasni a könyvet.

2017. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!