Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy vékony fiún tényleg...

Egy vékony fiún tényleg hülyén néz ki az ujjatlan póló?

Figyelt kérdés

Városba, iskolába, utcára


Mi a véleményetek róla?


2017. jún. 6. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Városba,utcára mindenkin hülyén néz ki.

Iskolába való tornaórára,meg falusi patakpartra.

Én nem vagyok se kövér,se vékony,de nincs is ilyen pólóm,meg nem is vennék fel soha.

Egy férfinél nagyon pronyósnak tartom az ilyen cuccot,főleg ha valami keményrockos mintája is van.

Meg nem biztos,hogy másoknak bejön egy büdös szőrös ffi hónalj látványa.

A leírtak az én véleményem,bocs,ha valaki szereti az ilyen pólókat,én nem.

2017. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ne egy nonfis vagy lángnyelv mintás atlétára nem mondanám hogy remek választás,de egyébként ha meleged van ne foglalkozz ilyenekkel. Azt vedd fel ami neked tetszik és jól érzed magad benne. Nekem az oldalt picit mélyebben kivágott bővebb minta nélküli atléták pl tetszenek. (27L)
2017. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez inkább ízlés kérdése...


Nekem tetszenek az ujjatlan pólók, jól néznek ki akár férfin, akár nőn, feltéve ha nem kövér az illető.


És nekem az előző válaszolóval ellentétben nem az atléták, meg trikószerű kivágott izék... ezek kifejezetten taszítanak... Hanem a pólók, amik kb. olyan szélesek a karkivágás magasságában, mint lentebb. HOgy épp csak a váll széle látszódjon ki. AKinek csinos válla van, tök jó.


Az izomagyúakon nem tetszik mondjuk... Túl vékony meg nem hinném, hogy lehet valaki... :)

És a hónalj vagy szőrös hónalj látványa sem zavar. :)


30N

2017. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Miért lenne egy férfi hónalja büdös? Vagy szőrös?


Nem is értem.


Kérdező: megfelelő ápoltság mellett, a megfelelő helyre felvéve nincs vele baj, nem testalkat, hanem időjárás kérdése a dolog. Kánikulariadóban pl. semmi gond vele.


Más kérdés, hogy nem stílusos és nem elegáns. De egy 4 napos hőségriasztásban Budapest belvárosában, amikor nappal 38, éjjel 28 fok van, tökéletesen funkcionális ruhadarab.

2017. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!