Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hölgyek, melyek azok az...

Larea20 kérdése:

Hölgyek, melyek azok az online magazinok, amelyeket szívesen olvastok? Nyomtatott sajtót olvastok még?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Néha rátévedek ilyen női magazinok weblapjára, mint pl. Joy, Cosmopolitan, és mindig ledöbbenek, hogy mekkora bődületes baromságok, nulla hírértékű cikkek vannak. Pl. A multkor valami ilyesmi. Szenzáció! Pippa Middleton utánozza a nővérét, teljesen ugyanolyan az esküvőjük. Es így egymás mellé voltak téve a képek Kate és Pippa esküvőjéről. Hát az egyetlen közös az volt, hogy mindkettő csajon fehér ruha volt (hű, mily meglepő), meg ugyanaz az ember kísérte őket oltárhoz (mivel ugyanaz az apjuk). Szóval ja, nem szeretem az ilyen női magazinokat, ha erre gondoltál.


Netes magazinok közül a Szeretlek Magyarország-ot szoktam leginkább olvasni, meg a mult-kor honlapján vannak egész érdekes cikkek. Külföldi oldalak közül a boredpandát szoktam nézni.

2017. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Online-t nem olvasok, csak konkrét híreket, de nem olvasok rendszeresen semmit a neten, max blogokat. Meg idegen nyelvű dolgokat.


Nyomtatottból ismeretterjesztőt, pl.: IPM magazin, meg amíg létezett WAN2 meg Rockinform, azokat.



24/N

2017. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20 minuten és Limmattaler Zeitung - utóbbit a helyi hírek miatt.

Nők lapja a receptek miatt és kb ennyi.

2017. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!