Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan adjak fel levelek...

Hogyan adjak fel levelek Portugáliába?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akinek szeretnék levelek küldeni, de nem tudom, hogy hogyan kell külföldre levelet feladni.

Mit kell kitölteni? Mennyibe kerülhet egy pár soros levél. Tehát nem nagy. És kB mennyi idő alatt érne oda. Vagy van e gyorsasági levélküldés?

A válaszokat előre is köszi.



2017. jún. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megcímzed, bemész a postára és feladod! A dijszabast meg tudod nézni a posta.hu oldalon.

Vagy írj neki e-mailt! :-) Ingyenes és pár másodperc alatt ott van a világ bármely országában!

2017. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En legutobb Torokorszagba meno levelet adtam fel.

Hogy hany soros az lenyegtelen, a level grammja szamit. Nekem egy kisalaku boritek, benne egy papirral 1265 forint volt. Megcimezni megcimezheted a magyar cimmzes szerint tehat: bal felso sarok - neved, ala cimed. Jobb also sarok - cimzett neve, cimzett varosa, cimzett utcaja. De segitenek amugy.

En penteken adtam fel, szerdara ott volt.

2017. jún. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!