Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a "VÉGVÁRI...

Valaki ismeri a "VÉGVÁRI VIADALOK 1543-1593"-ig nevű társasjáték szabályait?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megvan ez a játék, és nagyon szeretnénk vele játszani, csak hogy nincs meg a szabályzat. Az interneten sem találtam használható forrást/információt hozzá. Le tudnátok írni kommentbe a szabályokat? Légyszi ne privátba, hogy mások is tudják hasznosítani az infókat.

2017. jún. 16. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt van egy aktuális hirdetés, 7000 Ft-ért megvásárolható, de szerintem, ha megkéred az eladót a szabálykönyvet lefénymásolhatod.


[link]

2017. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valaki újra tudna valahogy segíteni játékszabály ügyben, mert az előző link már nem él és nekem is kéne az eredeti játékszabály! (a neten egy olyan szabály van csak fenn, ami használhatatlan, mert teljesen más mint az eredeti)

A segítséget előre is köszönöm!

2017. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!