Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A femina nevű weboldal propaga...

David82 kérdése:

A femina nevű weboldal propagandalappá változott?

Figyelt kérdés
Mi történhetett a femina nevű weboldallal? Férfiként gyakran olvastam ott különböző dolgokat, tetszettek a képgalériák, érdekességek. Mostanra, hogy beléptem, tele van szexuális utalásokkal, ostoba, butító propagandával, mint a legtöbb szennylap. Vajon ezt is felvásárolták (valakik) és a hatalom szolgálatába állították? Pár perc olvasás után úgy éreztem, mintha zsibbadna a fejem, és akár az agyamat szívnák el. Komolyan, az ilyen elsilányult lapoknak/ weboldalaknak teljesen az lett a céljuk, hogy az embereket elbutítsák, és értelem nélküli zombi-rabszolgává süllyesszék? Mert úgy érzem, hogy igen. Ezeket a liberális agymosó lapokat/ oldalakat elkerülöm, ahogy csak tudom, de számuk egyre csak nő. Vajon mi lehet ez a folyamat, ami itt zajlik?
2017. jún. 25. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapba fel se megyek ilyen oldalakra,kiskegyed,femina,stb.egy kutya.Csak a hülyeséget nyomják.Lehet más lett a főszerkesztő.
2017. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. A butákat elmélyíteni kell butaságukban, hogy irányíthatóbbak legyenek,

2. a nem elég butákat (és emiatt nem elég hívőket) le kell butítani az előbbi cél érdekében.

.

"Ezeket a liberális agymosó lapokat/ oldalakat elkerülöm"

Ne kerüld el, hiszen neked is írják, ha az 'agymosást' a 'liberálissal' kevered!

2017. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem sikerült még nekem sem rájönnöm, de a nyomtatott női magazinokban évek óta érzékelhető a tendencia. Butítanak, arra buzdítanak, hogy szabadosan szexelj gyakorlatilag akárkivel, és évek óta nem szóltak egy cikkben sem úgy a nőkhöz, mint aggyal rendelkező értelmes lényekhez.

Az, hogy reklámoznak, pénzszórásra buzdítanak, még hagyján, mert a reklámokból (is) élnek, de az utóbbi időben konkrétan erkölcsileg romboltak. Az utolsó Joy szám, amit megvettem, emlékezetes, mert attól szakadt el a fonal véglegesen. Volt benne egy négyoldalas (!) cikk arról, hogyan kell nyaraláson a legkülönfélébb helybéli pasikkal lezavarni egy numerát itt-ott, piac hátuljánál, hotel liftben, tengerparton a szikla mögött, stb. Azt hittem, nem jól látok.


32/N

2017. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szabados nemi elet nagyon helyes tamogatni kell

de emelett ha butak is lesznek az emberek abban nem tudom mi lesz a jo...


lehet hogy a rabszolgak egyetlen orome a korkatozas nelkuli paraznasag lesz? nem lesz boldog vilag ha mas orom nem lesz, valoszinu ennek se lesz igazi bolyogito erteke akkor mar

2017. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Teljesen egyetértek veled. Sajnos sok újság, weboldal, ami nőknek szól, rossz irányba terelhetik az embert. Nem az a fontos, hogy hány férfival fekszel le egy nyaralás során, hanem hogy megtaláld az igazit, aki mellett jól érzed magad, és akihez szívesen hozzámennél feleségül. Sajnos ezek az újságok a házasságot nem népszerűsítik, csak a futó kapcsolatot. De ezzel a fiatal lányok gondolkodását is megrontják. 1. válaszoló: Ha más lett a főszerkesztő, akkor ez egy Pálfordulásnak felel meg, mert teljesen megváltozott az arculat - negatív irányban.
2017. jún. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!