Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miértnem segít magyarországon...

Miértnem segít magyarországon az EU?

Figyelt kérdés
MOst ugye ittvan a nagy víz meg midnen baj van erre, és az EU csak annyit tesz értünk hogy megnéz a médiában, azt kiröhög... :/
2010. máj. 19. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?
2010. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"magyarországon"?


Azért, mert ->Magyarország<- csak egy kis ország. Azon kívül ez nem olyan nagy katasztrófa. Itt élek Borsodban, ami ugye a leginkább sújtott megye, és ennél komolyabb árvizek is voltak már. A média nagyon eltúlozza.

2010. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most megpróbáltam elképzelni az EU-t, ahogy röhög. Nem sikerült. Egy emut könnyebb volna így elképzelni. (valahogy így: [link]


Egyébként EU = Európai Unió. Utóbbinak Magyarország is a tagja. Ezek szerint Magyarország saját magát röhögi ki? Érdekes felvetés. Van oylan töltés, amely EU-s támogatásból épül. Ezek alapján el tudom képzelni, hogy vlamilyen formában msot is segít. Egyébként nincs még a világbége, ahogy az a tévén keresztül néha tűnik.

2010. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem a kérdésre válaszolok, de van valami párhuzam talán.

Ma az egyik napilapban volt, hogy földrengés/árvíz/cunami, stb. által sújtott országoknak mindig küldünk segélyt, de ők most hol vannak, miért nem segítenek? Majdnem besz@rtam, kilakoltatottak száma itt 1000 alatt(ebből 95%rokonok/ismerősöknél), összedőlt házak száma? (1-5?), sérültek is kb. ennyi, 1 halálos áldozat. Tényleg egy napon említhető, mikor 352 248 fő hal meg, több milliónak semmisül meg a háza stb.

2010. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mit csinálna az EU? Az árvízet nem tudja eltűntetni a rongálódással nem tud mit kezdeni és másik országokban is ilyen idő volt nemcsak itt.
2010. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert le...ja.Csak piacnak és szemétlerakónak kellünk,nem vetted észre még?
2010. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Európa soha semmit sem tett a magyarok érdekében.
2010. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:(

EU-s támogatások ???

Nekik mért érné meg ? Nem lehet hogy inkább az a baromi nagy mennyiségű pénz ,a mit tőlüünk adóként szednek be , annak egy részét fekteti Magyaroszágba a többi valahova elmegy ???

2010. máj. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!