Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni nekem...

Valaki tud segíteni nekem abban, hogy Budapesten melyik moziba érdemes menni, ha nem szeretnénk embertömegbe botlani?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen szeretnénk elmenni moziba, de valami nyugodt helyre ahol nincsenek annyira sokan.
2017. jún. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb mozik (pl. ami a Westendben van) is nagyjából konganak az ürességtől egy átlagos hétköznap délután. Ha az előtérben sok embert is látsz, azok eloszlanak a különböző termek között, tehát könnyen lehet, max 10 ember lesz a termedben. Míg ha kis moziba mész -pl Toldi- akkor az 1 terem miatt nem lesz olyan szellős, mint szeretnéd.
2017. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Tabánt az Art+Cafét, illetve Kino mozit tudnám ajánlani, de a többi artmozikban sincs tömeg általában.
2017. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utobbi 1 évtizedben ahányszor moziba nemtem a kihasználtság kb. 10%os volt. Nemigen van tömeg. A Zsivány egyest a bemutató héten a Corvinban 17en nėztük.
2017. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!