Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gépészmérnökként kaphatok...

Gépészmérnökként kaphatok munkát látható helyen lévő tetoválással?

Figyelt kérdés

nyakra gondoltam,csuklóra stb, amit nem lehet takarni.

gépészmérnökként tanulok, az egyetemen szólhatnak ezekért?

vagy később a munkavállalásban hátrány?(mivel nem olyan munkáról van szó , hogy közvetlenül ügyfelekkel kell találkoznom és fontos a rájuk tett első benyomás, pl. bankároknál,értitek..:))

köszönöm!



2017. jún. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Ha elég jól tanulsz az egyetemen, a tanáraid majdcsak leküzdik a sztereotípiáikat.


Ha elég jó gépészmérnök leszel a diplomaosztó után, a munkadóid túl tudnak majd lendülni ezen.


Ha gépészmérnökként saját céget szeretnél, akkor ne varrasd ki magad, nem biztos, hogy az ügyfeleid tolerálni fogják.


Sztem ráérsz még erről dönteni, ha kicsit érettebb leszel.

2017. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gondoltam szétvarratni magam, csak érdekelt igazából,mert sok munkánál nem nézik jó szemmel,de egyetemen tuti nem szólhatnak érte:D a későbbiekben is próbálok olyan helyekre ahol lehet takarni ha kell, de ízléses tetoválás nagyon jól néz ki ezeken a helyeken is szerintem:)
2017. jún. 29. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem előnyös. Sok embert visszataszít a tetoválás, sokan elítélik. Nem túl bizalomgerjesztő, de ez több mint sztereotípia... Szerintem nem lesz lehetetlen állást találni, de elképzelhető, hogy pár helyen pl ezért nem vesznek fel.
2017. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!