Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudom megtalálni azt a...

Hol tudom megtalálni azt a képet, ami 1956-ban készült és meglincselt ávósokat lehet rajta látni?

Figyelt kérdés
Ez egy híres fotó volt, de sajnos sem a címét sem a készítőjét nem tudom, megköszönném a linkeket is
2010. máj. 20. 11:53
 1/4 anonim válasza:
100%
2010. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 20. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt csak azok vannak:

[link]

2012. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyapámnak volt, olyan akiről kép és hangfelvétel készült ahogy lábánál felhúzva is a kommunizmust és erőszakot dicsőítette... Mondták hogy ez bolond és elengedték. 56 után sokak vesztére tanúskodott, többek közt egy helyi plébános ellen is aki 18 évet ült ártatlanul miatta. Az öreg most 84 éves de mondjuk nem bántom, mintha nem tudnék semmiről semmit. A kórházba is elvittem kontrollra egyszer kocsival egy téli napon. Beszélni akart nekem ezekről a dolgokról út közben és csak annyit mondtam Jani bácsi hagyjuk, mire ő hogy ha ma történt volna meg biztos nem csinálta volna, s sajnálja mert fiatal volt, bánja az egészet mert semmi értelme nem volt ennek az egésznek.
2017. jan. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!