Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szilvási Lajos-Középiskolások...

Szilvási Lajos-Középiskolások címü müve regény vagy verseskötet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 11:30
 1/4 chtt ***** válasza:

gugli - 0,48 másodperc - már az első találatot megnyitva:


"Gyűjtők féltve őrzött kötete a Középiskolások, a szerző _első regénye_. Mindössze 18 éves, amikor a SZOT József Attila regénypályázatára beadja művét, amit meg is nyer."

2017. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
(Amúgy van egyáltalán verseskötete? - nem ismerem túl jól Szilvásit, de nem rémlik, a Wikin sem látok verseskötet...)
2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a google-n minden ott van,de én foleg olyat kérdeztem aki esetleg olvasta is.
2017. júl. 5. 13:37
 4/4 chtt ***** válasza:

"Tudom,hogy a google-n minden ott van,de én foleg olyat kérdeztem aki esetleg olvasta is."


Hát bocs, hogy számomra nem derült ki a kérdésből, hogy ilyenek válaszát várod. Gondolod, hogy aki olvasta, mást mond egy regényre, mint aki nem? A GR-en fenn sincs, a molyon egy emberke értékelte, úgy látom, ő is regénynek tartja, de bocs, ha tévedek: [link]

A guglin egyébként nincs minden ott, de tény, hogy rengeteg mindent megtalálni. Te találtál már verseskötetet Szilvásitól?

2017. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!