Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A metafizikai tradicionalizmus...

A metafizikai tradicionalizmus egy nagyon zavaros eszmerendszer?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 14:12
 1/4 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem alapjaiban egyáltalán nem zavaros. Más kérdés, hogy elég sokféle nézet belefér, és hát sok az olyan írás, amibe ha nem merül bele az ember teljes figyelemmel, akkor tényleg zavarosnak hat.
2017. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavaros, ezt általában azok szokták mondani, akik egyáltalán nem mélyültek el benne, csak a felszínt kapargatják és hallottak pár rémhírt.

Egyébként ha tényleg érdekel, akkor javaslom kezdetnek dr. László András munkásságát, én is általa kezdtem el a tradicionalizmussal foglalkozni.

2017. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerem jól, és 90%--ban légbőlkapott álfilozofálgatásnak tartom. Még talán László András a legkevésbé gáz.
2017. júl. 7. 12:36
 4/4 Mansour ***** válasza:

Hát igen, ebben végül is van valami...

A metafizikai tradicionalizmus alapvető elgondolásait ettől még helyesnek tartom, amit meg zavarosnak, érthetetlennek találok, azt nem olvasom el.

2017. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!