Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Instagram képfeltöltés hogyan?...

Lili43 kérdése:

Instagram képfeltöltés hogyan? Regisztráltam az instagram oldalra és teljesen kezdő vagyok ezen az oldalon. Letöltöttem a gramblr programot. Nem tudom, hogy mit csináltam rosszul, de nálam ez a program sehogy sem akart működni.

Figyelt kérdés

A Firefox helyett a Explorert nyitotta meg, de csak üres lapot láttam. A firefoxban mindent letiltott és valamilyen globális kereső is beépült a böngészőbe. Ezért leszedtem a gépemről ezt a programot és minden helyreállt.

Van esetleg más alternatíva a gramblr programon kívül? A telefonom nincs rajta az Inst. program, mert nincs már helyem. Igazából nem értem a szerkesztőket, hogy miért kellett ennyire megbonyolítani a képfelrakást. Smilekat hogyan lehet berakni?



2017. júl. 9. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az instagram egy alapvetően mobilra írt program.
2017. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!