Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki tud Johny Deppről...

Valaki tud Johny Deppről érdekességeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent olvastam róla, ő az egyik kedvenc színészem. Nem olyan érdekességekre gondolok, hogy allergiás volt a csokira, meg hogy gyíkokat tanított be és fél a bohócoktól stb. Hanem olyat, ami nem olyan "ismert".

2017. júl. 12. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

* Otthagyta a gimit, hogy rocksztár lehessen

* Szinte mindenhová magával viszi a Jack Sparrow jelmezét, hogy gyerekeket lepjen meg a helyi kórházakban

* Adoptálta a lovat, akivel az Álmos Völgyben szerepelt

* 8 közös filmje van Tim Burton-nel

* Van egy szigete

* Nicolas Cage segített beindítani a karrierjét

* Neki köszönhette első filmbeli szerepét, ami a Rémálom az Elm utcában volt

* Ollókezű Edward és Jack Sparrow a kedvenc általa játszott karakterei

* Gitáros volt egy The Kids and P nevű bandában

* Van egy fegyver és álbajusz gyűjteménye

* 13 tetoválása van

* Elismerte, hogy furcsán érdeklődikk Hasfelmetsző Jack iránt

* 2 évébe telt megtanulni gitározni

* 12 évesen kezdett el dohányozni

* Elmondta, hogy azért visel két ezüst koponya gyűrűt, hogy emlékeztessék, hogy az élet rövid, minden percét ki kell használni

* Gyerekei kapcsán a legnagyobb félelme, hogy ők is színészek lesznek

* 13 évesen vesztette el a szűzességét

* Egyszer 4000$ boravalót hagyott egy Chigao-i étteremben

* Szeret Barbie babákkal játszani

* Galamb csontvázakat gyűjt

2017. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válszt

:)

Az a baj, hogy ezeket mind tudtam...

2017. júl. 12. 22:01
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
biztos bi ha nem felig akkor legalabb negyedig
2017. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért bi?
2017. júl. 13. 19:34
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"biztos" csak mint feltetelezes

(Minden alapjan.)


$!@

2017. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Karib-tenger kalózai 4. részének londoni forgatásán több érdekesség is történt.Az egyik helyi általános iskola alsótagozatos kislány tanulója írt egy levelet saját kezűleg Johnnynak,amiben azt írta,hogy segítsen neki a tanáraik elleni lázadásban.Valamilyen úton eljutott az üzenet Johnnyhoz,aki fogta magát,felöltötte Jack Sparrow jelmezét,és néhány filmbeli matrózzal az oldalán (szintén jelmezben)bementek az iskolába a kislányhoz,aki írta a levelet,és akinek épp órája volt.A színészek mit sem törődve ezzel,bementek a tanterembe mindenki nagy megdöbbenésére. :-) Johnny közölte,hogy a tanárok ellen nem szabad lázadni,..stb..stb (videót is találsz a Youtube-on a precedensről. :-) Nem semmi pasi ez a Johnny Depp,szerintem a kislányt azóta is borogatják. :-) )


A másik sztori is ugyan ehhez a forgatáshoz köthető.Volt egy olyan hónap,amikor cudar hideg volt,a stáb nagy része fázott,sokszor le is álltak.Johnny fogta magát,és elhagyta a forgatási helyszínt,majd kis idő múlva 50 db meleg kabáttal tért vissza,hogy senki se fázzon tovább. (egyem a szívét,biztos leolvadtam volna a székemről,ha ott vagyok)


Mindjárt írok még ilyeneket,egy pillanat.

2017. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Nemrégiben Disneylandben is feltűnt Johnny Depp,a Karib-tenger kalózai díszletben.Ezt a szektort vizen közlekedve lehet csak megközelíteni,ahol a berendezett vízparti díszletben egy óriási kalózhajó van kikötve,valamint néhány kalóz báb áll körülötte.J. beállt közéjük mozdulatlanná merevedve,de mindenki kiszúrta,hogy ő az. :-)


Ami nekem még külön érdekesség,mert kedvencem Johnny Depp és River Phoenix is,és utóbbi ugye Johnny klubja előtt halt meg fiatalon,23 évesen,ezt biztos tudjátok.Azonban River Phoenix Johnnyhoz intézte utolsó szavait,amik a következők voltak: "Én meghalok,Haver!"



Érdemes elolvasni az aktuális híreket is,meg amik Johnny és Amber Heard válásáról szólnak,vannak benne meredek dolgok.A levágott mutatóujj esete pl. vagy a titkos alagútrendszer,amit Johnny építtetett ki,hogy összekösse vele a házait.

2017. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
[link] itt olvashatsz róla talán valami számodra is újat ;)
2019. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!