Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Károlyi Mihály Kollégiumról? (mindennapi élet, bulik, tanulás, felszereltség, kijárás, kollégiumi tanárok, ott lakó tanulók)

Figyelt kérdés

A Károlyiról elég sok negatívumot olvastam a fent említett témákban, ezért lehetőleg most/nemrég ott élők véleménye érdekelne. Év közben át lehet iratkozni másik koliba, vagy kiiratkozni?

A Hermanra ás a Mórára is kíváncsi lennék, van-e különbség a Károlyihoz képest (amellett, hogy ezek jóval kevesebb diákot tudnak elszállásolni), és hogy könnyen megközelíthetőek-e (buszok milyen gyakran járnak arra)?

A kérdéseken felül bármilyen vélemény, plusz fontos infó érdekel :) Esetleg van-e itt olyan, aki szintén a SZTE-re készül?



2017. júl. 14. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A károlyi elött áll meg a villamos, az elég sűrűn jár, az bevisz a belvárosba secc perc alatt. Milyen szakra jelentkeztél? (minden karnak máshol van az épülete)

Egyébként elég sokan vannak a koliba és attól függ, hogy szereted-e, hogy milyen beállítottságú vagy. Ha szereted a nyüzgést, nem zavar ha zajonganak, tudsz úgy tanulni, akkor neked való, vannak bulik is (kopaj pl), de sok ismerősöm volt aki elköltözött, mert nem bírt így tanulni, vmelyik meg ha fizetnének se menne el, mert neki ez bejön.


A Herman kisebb és ezért nyugisabb azért, de az Újszegeden van. Én bioszos voltam, mivel ott van vele szembe, így bioszosnak ideális, de a többi karnak az épülete a belvárosban van, szóval oda be kell buszozni, ami fél óra kb.

2017. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szlavisztikára jelentkeztem és azt tudom, hogy a BTK-nak csak karközi kolijai vannak, ezért gondolkodok ezekben. Olyat szeretnék, ami könnyen megközelíthető, vagy legalább viszonylag sűrűn járjanak arra buszok.
2017. júl. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!