Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melegek stb a hadseregben -...

Melegek stb a hadseregben - Trump - mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olvastam (ne kérjétek h linkeljek, gőzöm nincs már, hol), hogy Trumpnak a melegekkel nincs baja és továbbra is a dont tell, dont ask -szellemében felőle lehetnek melegek a hadseregben, viszont azt kifejezetten be akarja vezetni, hogy a transzszexuálisok is szolgálhassanak.


Mondjuk tény ami tény, izgalmas helyzetek tudnak előállni, de mi a véleményetek erről? Ugye az USA-hadsereg eddig se nagyon csinált ügyet h sok a meleg köztük, de most a transzok kitiltását jogos követelménynek tartjátok?


Hát nem semmi egy téma, az tuti, érdekel minden vélemény!


2017. júl. 27. 11:40
 1/9 anonim válasza:
58%
Szerintem pofátlanság, hogy ki akarja tiltani a transzokat. Ők is emberek, ők is harcolni akarnak, ezt inkább meg kéne becsülni.
2017. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ELÍRTAM A KÉÁRDÉSBEN!!!!!!!


tehát helyesen:

"...viszont azt kifejezetten be akarja vezetni, hogy a transzszexuálisok ne szolgálhassanak".

2017. júl. 27. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, elszúrtad a kérdést, helyesen azt akarja bevezetni, hogy NE szolgálhassanak transzneműek.

Amennyire tudom, nem egyszerűen arról van szó, hogy Trump transzfóbiás lenne, hanem, hogy az eddig elfogadott szabályozás szerint a hadseregnek kellene a transzneműek átoperálását állnia (ha azok ezt igénylik), és a hetero katonáknak pedig heti rendszerességgel több órás "érzékenyítő" tréningeken kell(ene) részt vennie, hogy transzi társaikat megszokják. Ezért akarja az elnök visszavonni.

(Úgy látszik, korunk következő bűvös igéje a safe place után az "érzékenyítő tréning" lesz...)

2017. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

na ezt nem tudtam.

amúgy sztem hülyeség ez az érzékenyítő tréning pszichológiailag. oké, tudom h egyes országokban magyar szemmel elég érdekes dolgok vannak, pl franciáknál, spanyoloknál is hetero-gay alliance szakkör-szerűségek délutánonként, és elég sikeres, jól megvannak ahogy hallom.

csak sztem ez valahogy úgy van h aki eleve nyitott felfogású, az tökéletesen tesz rá, és enélkül is lehet akár a legjobb haverja is meleg, de aki meg nem, annak lehet napi ilyesmi tréning, az se nagyon fog hatni rá. most nem?

2017. júl. 27. 12:19
 5/9 A kérdező kommentje:

de én akkor lemaradtam,

mi az a safe place?

2017. júl. 27. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
visszavonták? pedig micsoda haditechnikai húzás - az oroszok meglátnák a ruhafogassá, asztali lámpává, vagy épp merőkanállá (mindegy, csak ne természete szerinti férfi legyen) alakított katonákat és halára röhögnék magukat! Győzelem, vérontás nélkül.
2017. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Google -> [link]
2017. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Trumpnak bőven igaza van. De szélmalomharc lenne nekiesni a melegeknek. Jó ügyvédi hálózattal mélyen be vannak ágyazva a melegágyba.
2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

na jó ez egy örök vita, egyezség sosem lesz, de ugye ilyenkor jönnek az ellenérvelők, hogy ha a szívinfarktus okozta műtéteket fedezik, ill. az olyan egyéb eü-kiadásokat , amelyekről nagy mértékben az ember maga tehet (sok cigi, sok pia, sok zsíros kaja, koleszterin az egekben, nulla sport, stb), akkor igazából jogos a felvetése annak, hogy azt miért ne fedezzék, ami ugyanúgy megnyomorítja őket, csak ez lelkileg.


Szóval azért kemény egy vitatéma ez. És mondom mindezt úgy h félreértés ne essék, én sem igazán tudom megérteni a transzokat ....

2017. júl. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!