Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem unalmas már...

Szerintetek nem unalmas már ez a Sziget fesztivál téma?

Figyelt kérdés

minden hiradóban, rádióban stb ez megy egész nap, a belvárosi közlekedés megvariálva és mindezt a külföldiekért kb mert magyaroknak szinte megfizethetetlenek a napijegyek meg a benti árak. emellett kosz van bent és hatalmas a tömeg.


ne értsetek félre, nem vagyok irigy, idén eddig 2 fesztiválon voltam, tavaly pedig 1 napot Szigeten, szóval én is szoktam bulizni, csak furcsállom, hogy ekörül a Sziget körül ekkora a felhajtás


2017. aug. 11. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig arról van szó, ami éppen történik. Most ez van egy hétig. Az nem igaz, hogy szinte csak külföldiek vannak. Hetijeggyel sokkal több a külföldi, mert nyilván nekik egy hétre érdemes jönni, nem egy-egy programra. De napijegyesek között több a magyar.

Én nem járok, nem érdekel, de nem is zavar. Nem foglalkozom vele.

2017. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, nagyon unalmas. Viszont hatalmas üzlet lehet, jó sokat kaszálunk a buta füves hollandokon.
2017. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Tudod mit vettem észre? A Híradóban mondják, hogy mekkora hangulat volt, meg hogy tomboltak, aztán a képeken nyoma sincs tombolásnak, egy-két fazon langyos billegése az már nekik tombolás. :D

De persze ez nem hír, hanem reklám.

2017. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!