Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok rohamosztagos...

Hol tudok rohamosztagos (stormtropper) "páncélt venni? (több lent)

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt néztem át, nagyon sok időt fektettem bele, abba hogy találjak elfogadható jelmezt, aki jártasabb mint én, az tudna likelni, vagy valami elérhetőséget írni, ahol több mindenre jutok? Akár itt kommentbe vagy privátba, akár ajánlatokat is!! ha valakinek úgy van :D kétségbeesésembe, youtubeon, arról néztem videókat, hogy hogyan tudnék ilyesmiket legyártani, itthon :D


vagy, esetleg aki egy Dart Vader-es teljes, élethű jelmezről tud infót, azt is szivesen fogadom, de nem ez a fő célom, mivel ebayen 200k körül láttam, és ha ott annyi, el se merem képzelni, például, egy hivatalos üzeltbe milyen árakba mozoghat :D


és bocsi a rizsáért! :D



2017. szept. 24. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló! Gyere ide! :D

[link]

2017. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!