Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a médium/forrás,...

Melyik az a médium/forrás, ahol a híreket olvasod/hallgatod?

Figyelt kérdés

Átalános hírek, belügy, külügy stb... Hol értesülsz a világ dolgairól?

Melyik az a lap/portál, amit hitelesnek tartasz ilyen szempontból? És miért?


2010. máj. 27. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggeli készülődéskor MR2 megy. Aztán napközben beszerzek egy metrót, unalmas előadásokon elolvasgatom v otthon este.

MTV híradót szoktam este nézni, nekem az a legszimpibb.


20/L

2010. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel nálam is MR2, suliban van metropolos állvány, páran hoznak az osztályba, ott elolvasom azt is. Este Rtl Klub híradója, mert anyum azt nézi, és csak egy tévénk van :P

Amúgy úgy tapasztalom, hogy kivétel vagyok, mert a korosztályom nem nagyon érdeklődik a világ dolgai iránt... Nem baj, engem érdekel :)

14/L

2010. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kuruc.info


kossuth rádió

2010. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából arra voltam kíváncsi, hányadik válasz lesz a kuruc.info. :D Meg hogy hány válaszban fog az szerepelni.
2010. máj. 27. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
minden reggel kuruc.info-val indítok.
2010. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
reggelente MR2. Egyébként az Origo-t ha nem is tökéletes, de még a legkevésbé szubjektív hírportál.
2010. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Interneten nem szoktam híreket nézni/olvasni, csak a tévében!
2010. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!