Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi kérdéssel kapcsolatban? Volt valakivel olyan, hogy mondjuk, meghallotta, hogy a másik fingott mondjuk munkahelyen vagy iskolában?

Figyelt kérdés

Ha valakit meghallotok fingani, mondjuk a másik WC-ben elítélitek vagy betudjátok, hogy a WC-ben a helye a fingásnak, (mivel máshol hol tudná megtenni?), vagy csak jót nevettek rajta?


Mit reagáltatok, ha meghallottatok ilyet? Visszabírtátok tartani a nevetést?


Ha kihallatszik a WC-n kívülre, akkor mit csináltok? Vagy nem tőrödtök vele? (Ha esetleg veletek történik meg a dolog?)



2017. okt. 14. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne ezen nevetni? Utoljára kb. óvodában röhögtünk azon, ha valaki fingott vagy büfögött.

A WC-ben teljesen természetes dolog, máshol nem illik, ha van más is a közelben (szabad ég alatt), zárt térben meg egyáltalán nem illik. Ettől függetlenül néha azért előfordul, főleg idősebb korban, és főleg megterhelő fizikai munka végzése közben. De szerintem ebben semmi vicces nincsen, nem értem, hogy miért kellene nevetni rajta.

2017. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha valakinek még van észrevétele a témával kapcsolatban, az nyugodtan írjon!
2017. okt. 14. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Wc-ben KELL fingani, azért is megyünk oda, h ne a másik orrába büdösítsünk. A budiban természetes dolog fingani. Hülye aki ezen röhög. (Én azért van h röhögök a saját dörrentéseimen.)
2017. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis hol fingjon az ember, hamár WC-n se lehet ??? Nálunk itthon sem szokás a másik orra alá fingani. Ki kell menni a WC-re. Szüleinktől ilyen nevelést kapunk, pedig anyám faluban nőtt fel. WC-n akár a 3. világháború is kitörhet, nem foglalkozunk vele. Azzal sem, ha nem direkt volt a másik orra alá fingás. Mondjuk apu egyszer elnevette magát a fingom nyeszlett piiiii hangján, pedig direkt nem mentem el WC-ig. Kivételesen nem szídott meg. Suliban sem hat meg sok mindenkit a fingás. Neves gimnáziumba járok, nem kretének gyülekezetébe. Egyszer vasárnapi misén mindenki nevetett egyik srácon. A pap pont mondta, hogy csendben figyeljük egy kicsit az Úr szavát és pont utána 2-3 másodperc után egy orbitálisat fingott a srác. Még a pap is elmosolyodott.
2017. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is, én is így gondolom, mint a 3 válaszoló.
2017. okt. 21. 11:20
 6/6 A kérdező kommentje:
* mindhárom válaszoló.
2017. okt. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!