Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek még vannak "hippik...

Qwedsa33 kérdése:

Szerintetek még vannak "hippiközösségek" Magyarországon esetleg határon túl, mibe szabadon csatlakozhatsz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 20:22
 1/8 anonim válasza:
Keress rá fb-n, amugy szerintem jelenleg ezt a mentalitast "mas" iranyzatok epitettek be.
2017. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

"Hippiközösségek" biztosan vannak, de egy ilyen zártabb közösség lényege, hogy valamilyen előzetes bizalmi viszonynak kell lenni, legalábbis én ezt feltételezem.

Azt tudod csinálni, hogy felkeresel olyan helyeket, ahol az ehhez tartozó életérzés, ideológia, stb. jelen van, és ha szerencsés beléjük botlasz.

2017. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. okt. 21. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont arra van szükségem. Szeretem a szabadszellemű,szabadelvű embereket.
2017. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira szabadelvű, hogy mindenki mindenkivel. Köztüdott, hogy mindenki ezzel is azonosítja ezt az irányzatot.
2017. okt. 22. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#5 A szabadelvű azt jelenti hogy nyitott! A szexualitás magánügy,nem tartozik senkire,csak arra a néhány emberre!

Le a szexuális elfojtással,éljen a szabadosság!

2017. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én a szabad szerelem híve vagyok,az elfojtástol bekattan az ember.
2017. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked ez így van. Senkit nem ítélek el ilyen miatt. Viszont nem ez miatt csatlakoznák elhihted. :D
2017. okt. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!