Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alapvetően jól kinéző...

Az alapvetően jól kinéző lányok tudják magukról általában hogy milyen formásak, tetszetősek, vagy tényleg más kép él bennük?

Figyelt kérdés
szóval így pasiként nehéz elképzelni hogy olyan sok lány nem elégedett magával akit egy átlagember tök okésnak gondolna. ők is látják magukon hogy vékony vagyok, formás, tetszetős, meg tudják ítélni hogy egy csúnyácska lányhoz képest ők igenis előnyben vannak, akár arcra, akár testi adottságokban nyilvánvaló dolgok. mire fel mégis a sok elégedetlenkedés? valós vagy túlképzelt dolgok ezek?
2017. okt. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyes.

Ha már kialakult, harmincas, akkor általában reálisabb képe van.

2017. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem már sokan mondták hogy szép meg cuki vagyok meg jó az alakom. De én átlagosnak látom magam. Ami nem tetszik magamban hogy túl vékony vagyok és a szemem alatt kicsit karikás meg az hogy a homlokom pattanásos és kicsi a mellem.
2017. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván vegyes a helyzet. Van, akinek még testképzavara is van. Vagy sokaknak tetszik, de az ő egyéni ízlése más. Vagy látja, hogy okés, de ő tudja, hogy a csípőjén van egy mikroszkópikus, neki fölös zsírpárnácska és valahol egy kis bőrhiba, a szája nem elég vastag ésatöbbi. Sokaknak nagyon feltűnik magukon minden kis apró hiba vagy az ő ízlésük szerint hiba... Más szemmel nézik magukat, mint más, ez óhatatlan.


De a fickók is érdekesek. Én sosem voltam szép kicsit sem, csinos végképp nem, egyesek mégis megláttak és megtetszettem nekik azonnal. Nem olyan igényesek, mint én :) (Azt azért tudom, hogy nem vagyok egy bányarém, bár hosszú listát tudnék mondani, mi ronda a fejemen, van sok. S teljesen valósak.)

2017. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!