Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudok valahol önkéntesként...

Ignis Subdialis kérdése:

Tudok valahol önkéntesként kéziratokat gépelni?

Figyelt kérdés
Gondoltam hasznosítanám a gépelési tudományom azzal, hogy ingyen begépelnék fontos dokumentumokat valamilyen közhasznú intézménynek, de önkéntes lehetőségként nem találtam semmi ilyet hazai pályán. A legközelebbi, amit találtam, egy washingtoni múzeum kéziratmentő programja... Hol kereshetnék? Kizárt, hogy ne lenne szükség erre.

2017. okt. 22. 01:20
 1/1 anonim válasza:

Bár nem teljesen a kérdésre válasz, de ha hasonlóval próbálkoznál, létezik a társadalmi kutatásoknak egy olyan műfaja, hogy kvalitatív mélyinterjú. Ez hangfelvétel, amit aztán gépelni kell. (azért írom, mert láttam a tagek között)

Ha annyira foglalkoznál hasonlóval, küldd el az önéletrajzod mondjuk néhány társadalomtudományokkal foglalkozó szakkollégiumnak (mondjuk Angelusz Róbert Szakkollégium vagy Társadalomelméleti Kollégium), ott időnként keresnek embereket, akik interjút gépelnének, esetenként még pénzt is ajánlanak érte.

Persze, értem, közhasznú intézménynél végeznél kulturális jellegű közhasznú munkát, ami más műfaj, csak gondoltam, írok egy lehetőséget. Az viszont kifejezetten tiszteletre méltó, hogy célirányosan keresel önkéntes munkát, gratulálok érte!

2017. okt. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!