Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapot a...

Miért lett ennyire felkapot a faber castell grafit ceruza? A többi lent

Figyelt kérdés

Egész osztályba mindenkinek olyanja van mikor 1 darab 500 FT MINIMUM mi ez???Nekem az szüleim nézték az árát de elsápadtak.Nekem az egyszerű koh-i-nor van és emiatt cikiznek is...Nem mindegy milyen a grafitod,miért lett ez ilyen felkapott?

Bocs a helyesírási hibákért

14/l


2017. okt. 22. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A Graf von Faber Castell egy luxusmárka sznoboknak, mint a Caran D' Ache. Svájci. Gondolom azért hogy menőzzenek vele. Akkor már vehetnének pár tollat is. Csak a minőség miatt. A Parker ehhez képest bóvli kategória.
2017. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg "Schwan" (Stabilo)-m van
2017. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az száz Ft körül van
2017. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is, mint 2 és az nagyon jó minőségű
2017. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én művészeti iskolába járok (grafikusnak tanulok), és a Faber-Castell a legjobb márkájú grafitceruza véleményem szerint. Ezért is kerül ilyen sokba :D ezzel lehet a legszebb tónusos rajzokat készíteni, és a Faber-Castell úgy tudom, hogy törésálló is ( enyém nem tört el soha ). Amúgy mind1, hogy milyen a ceruzád, ha nem jársz művészetibe sztem( itt az én sulimban sem van mindenkinek, de látszik is a rajzokon, hogy ki rajzol azzal), szóval hagyd a hülyéket hadd örüljenek maguknak.:)
2017. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!