Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A bank reklámokból csak nekem...

A bank reklámokból csak nekem van elegem, vagy mások is így gondolják?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol látod őket? Én nem találkozom velük.
2017. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Aljas és gusztustalan az összes bank. Rablóbanda!
2017. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden médiából az folyik.
2017. okt. 30. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te utálod őket szerintem. Én legjobban a személyi kölcsönös, cetelemes reklámokat gyűlölöm. De mondjuk az összes többi reklámtól is hányni tudnék. Részben ezek miatt nem nézek tévét.
2017. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy imádom a karácsonyi banki kölcsönt hirdető reklámokat. Vegyen fel hitelt ajándékokra és jól adósítsa el magát a szeretet ünnepe nevében, stresszeld szét az agyad karácsonykor!

Undorító, hogy nyíltan hirdetik hogy az egész banki hitel dolog egy lehúzós átverés, az emberek mégis felveszik mert nem látnak át a szitán.

2017. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyikben a csávó össze vissza korcsolyázva osztja az észt eltörném szívesen a virgácsait...
2017. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is kinyílik a bicska a zsebemben, ha látom ezeket a patkány banki gusztustalanságokat.
2017. okt. 31. 06:38
 8/9 anonim válasza:
Minden bank egyforma csaló, most megint jól beleviszik az kisembereket a CSOK-ba, jól eladósodnak, aztán aztán az a cinikus Matolcsi elkezdi emelni az alapkamatot és kezdődik minden előröl. Részletek emelkednek, kölcsönök bedőlnek, felmondás, végrehajtás, kilakoltatás. Pedig az emberek, csak otthont, családot, emberhez méltó körülményeket szerettek volna. Nem a fél Balatont, birtokokat, kastélyokat akarták megvenni a kölcsönből, mit azok akik becsapják, majd kilakoltatják őket. SZÉGYEN.!!!!!
2017. nov. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Március 11.-én 13 órától Budapest, Szabadság tér, Bankcenter előtt, utána ÁPRILIS 8.-án a választáson, a szavazó fülkékbe is közöljük az akaratunkat. Ettől a mostanitól minden csak jobb lehet.!!
2018. márc. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!