Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám gyakorolni a...

Hogyan tudnám gyakorolni a visszaszólást?

Figyelt kérdés

Szóval néha beszólnak nekem (pl. Hülye, dugulj el, stb.), nem bántásból, de egyszerűen nem tudok visszaszólni ami nekem elég rossz.

Szóval hogy tudnám 'fejleszteni a visszaszóló képességem'? Küldhettek linket segítségnek, írhattok példákat is, csak legyen értelme. Mert annak, hogy légy kreatív, meg hasonló beszédeknek nincs semmi értelme.

Előre is köszönöm :)



2017. nov. 30. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a társaság alakítja. Igazi rossz arcokkal kell lógni, akik szabadszájúak, Elég hamar átveszi az ember. Ilyeneket szoktam hallani, hogy: meg akarsz halni, bszod?..... na sodródjál kcsg... vagy közelebb mész és szép halkan ezt mondod: még egyet szólsz, és beleverem a fejed a betonba.

De ez majd jönni fog magától. Csak szívd föl az arcod. Amikor motorozni tanultam a rutinpályán volt egy feladat amit mindig elcsesztem. Már tök pipa voltam magamra, mondom ezt nem hiszem el. Következő alkalommal mentem, már azzal kezdtem, hogy káromkodtam mint egy kocsis amikor be kellett rúgni a motort (mz) - de elsőre sikerült és a feladatot is megcsináltam. Vigyél egy kis lendületet a dolgokba, legyél nagyképű! Az emberek többsége köcsg, a fejedre nőnek ha nem vagy az.

2017. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval: próbálj súrmósodni... ez a titka.
2017. dec. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg olyan társaságba keveredni, ahol nem a beszólás meg visszaszólás a menő. :) Most ha ilyen telepi cigány életet akarsz felvenni, akkor jó az amit az első mond, de ez azért nem egy fényes jövőkép.
2017. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!