Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veszélyben vagyok? Aggódnom...

Veszélyben vagyok? Aggódnom kéne? Cigányokról van szó többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval a múltkor ok nélkül belém kötött egy cigány gyerek akit még látásból is alig ismerek. Én akkor szó nélkül hagytam nem érdekelt mit mondott csak továbbmentem. Buszon hazafelé még nem nagyon láttam, viszont hétfőn ott volt és annál a megállónál szállt le pár haverjával ahol szinte csak én szoktam. Én egy olyan úton megyek onnan haza 3 éve minden nap, ahol még rajtam kívül nem láttam senkit arra menni. Ami még érdekes, hogy ez nekik kerülő volt és ha a másik úton mennek vagy előbb szállnak le 10 percet spórolnak. Ki akarták figyelni hol lakom? Vagy el akartak kapni? Vagy csupán ennyire véletlen lenne? Én nagyon félek. Szerintetek?

2017. dec. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Nem véletlen.

De az is lehet, hogy csak rád akartak ijeszteni.

2017. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 joe2016 válasza:
32%
Ne is törödj velem mit mondott
2017. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
NEkem mesélt egy kollégám fiatalkori cigányos kalandjairól. A lényeg az volt, hogy nem szabad meghátrálni, mert ha megérzik, hogy félsz tőlük, nyertek. Benne volt pár bunyóban, de soha nem futamodott meg. Ezzel csak azt akarom mondani, ha beléd kötnek állj ki magadért, ne hagyd a mocskos férget győzni!
2017. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!