Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire lenne szükség a Margit...

Mire lenne szükség a Margit körúton? Elsősorban a II. kerületben élők véleményére lennék kíváncsi, de szívesen fogadom más kerületben élők véleményét is.

Figyelt kérdés
Itt lakom és már nagyon letör a sok turkáló, üres üzlethelység látványa. Az elmúlt években fejlődött, de úgy érzem Buda első számú körútja nem akar változni, pedig lehetne egy igazi ékszerdoboz is.

2017. dec. 22. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó kérdés, ezen már én is gondolkoztam. Az látszik, hogy a szórakozóhelyek, pubok jól mennek, de az üzletek mintha nehezen tudnának gyökeret verni. Sok közülük minden bizonnyal veszteséges volt, azért zárhattak be. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, esetleg nem túl magasak-e a bérleti díjak (tekintettel arra, hogy ez nem egy olyan frekventált része a 4-es 6-os vonalának, mint pl. a Teréz krt.), de ez csak egy találgatás.
2017. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!