Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Malajziáról? Járt már valaki ott?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megtetszett Malajzia, de tudom, nagyon megoszlanak a vélemények erről az országról. Hiszen néhány helyen nagyon nagy a szegénység, de a csodálatos környezet mindent kárpótol. Nekem tetszik a kultúra is, az emberek, a gyönyörű helyek, igaz a nyelvük kicsit érdekes. Ti szeretitek Malajziát? Nyugodtan írjátok le mit gondoltok róla, kíváncsi vagyok mások véleményére is, arra különösen, ha valaki már járt ott :)

2017. dec. 27. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Jartam Malajziaban. Nekem nem jott be, nem igazi Azsia, tul modern tul steril es fejlett. Ha egyszeru es gondtalan nyaralasra vagy atlagos latnivalokkal akkor neked valo, ha igazan Azsiaba akarsz menni akkor Malajziaban azt nem fogod megtalalni. Szoval nekem nagy csalodas volt. Perszs barmelyik europai orszagnal vagy az usa-nal sokkal jobb de vannak sokkal jobb helyek azon a kornyeken.
2017. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak.
2017. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!