Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A jelenlegi liberális társadal...

A jelenlegi liberális társadalomban miért szabad körülbelül mindent, csak kereszténynek lenni nem?

Figyelt kérdés
Ha homoszexuális, transznemű, feminista, hippi stb. vagy, azt vállald fel, mert az menő. De, ha keresztény vagy az meg hatalmas bűn. Ha mindenre nyitott a társadalom, akkor erre miért nem?

2018. jan. 20. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem kereszténynek lenni bűn, hanem amikor a keresztény életmódodat rá akarod kényszeríteni másokra. Lásd kötelező hittan, valami egyházi iskola egy településen, politizáló pap, stb.
2018. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
*valami = csak.
2018. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Egy igazi liberálist sem hallottam még ezt mondani.

A többit amúgy nem azért vállalják fel mert az menő, de ebből is látszik, hogy csak provokálni akarsz a kérdéssel, szóval köszönjük Emese, én megyek madártejet enni.

2018. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez ugye vallási kérdés.

Én sem hallottam még soha senkit szidni a kereszténysége miatt.

De a fanatikus, bigott térítése miatt annál inkább!

2018. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Aham... Mesélj, hányszor mentek ellentüntetők a Szent Jobb körmenethez?


Amúgy 2010 óta már nem liberális társadalomban élünk, nem?

2018. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Egy homoszexuális nem fog odamenni hozzád és elkezdeni áradozni róla, hogy ez mennyire jó, te is legyél meleg. Pláne nem kezd el örök kárhozattal ijesztgetni, csak mert te nem olyan életet élsz, mint ő.

Természetesen a keresztények közül sem mindenki teszi ezt, de akik igen, na, ők a probléma.

2018. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A jelenlegi magyar társadalom mióta liberális? Gazdaságilag max neoliberálisnak nevezhető, de az egy külön story, politikailag kirekesztő és sovén.


Kereszténynek meg annyira nem lehet lenni, hogy a nem vallásosak adójából rengeteg támogatást kap az egyház, és bevezették a kötelező hittant...tiszta horthy korszak.

2018. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

1. Jelenleg illiberális társadalom van. Figyelj jobban.

2. Egy liberális társadalomban nem szabad körülbelül mindent. Az egy nihilista, legfeljebb buta ultraliberális társadalom, amelynek fogalma sincs a szabadság jellegéről.

3. Egy valódi (ma csak a világban nyomokban létező) társadalomban a kutya se kérdezik mi a vallásod, sőt, van-e. Teszed a dolgod ahogy jónak látod, és ha tartósan rosszat okozol másnak, akkor korlátoznak. Nem a személyiségedben, a hülyeségben.


Az említett állapotok nem menők, hanem létezők, amint megérted a kettő közötti különbséget, megszűnnek a problémáid. Ha pedig azt is sikerül elsajátítanod, miért léteznek, akkor már egyenesen taníthatod is, nemhogy kérdeznél.


Azért sajnállak, hogy ennyire torznak látod a környezetedet. Én nem látom annak csak tudom, hogy az, de jól érzem magam.

2018. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

"Egy homoszexuális nem fog odamenni hozzád és elkezdeni áradozni róla, hogy ez mennyire jó, te is legyél meleg."


Na itt a rossz példa, mert pont, hogy a liberálisok nem képesek elfogadni, és megérteni, hogy miért kell normálisan élni, és az ő kis világuk az(homoszexualitás, leszbikusság, stb) ami statisztikailag elenyésző. Tehát nehogy már nekünk kelljen az ő fszságaikat nézni, meg olvasni, hallgatni, ehhez képest a csapból is a feminizmus, melegek, stb elfogadása folyik.

2018. jan. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz a válaszoló példája 9-es, tökéletesen demonstráltad amit leírt, köszönjük. :)
2018. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!